

905 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acefast |
| Вид наушников | Студийные |
| Микрофон | Встроенный |
| Радиус действия | 10 м |
| Страна производитель | Китай |
| Тип разъема | Bluetooth 5.3 |
| Тип подключения | Беспроводные |
| Пользовательские характеристики | |
| ABS + шкіра | ACEFAST |
| Ємність акумулятора | 500 mAh |
| Интерфейс подключения | Bluetooth 5.4 |
| Вес | 250 г кг |
| Гарантийный срок | 12 |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Додаткові дані | 6974316284284 |
| Кабель | USB Type-C |
| Цвет | Milky-White |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Материал корпуса | ABS + шкіра |
| Материал | ABS + шкіра |
| Матеріал амбушурів | Екошкіра |
| Мoдель | H5 |
| Наявність активного шумозаглушення | Технологія активного шумопоглинання ANC |
| Назначение | Для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Розміри | 120 × 80 × 50 мм |
| Тип навушників | Повнорозмірні |
| Час заряджання | 2 год |
| Время работы от аккумулятора | 60 год |
| Частотный диапазон | 20 – 20000 Hz |