Планшет Doogee Tab U9 відкриває нову еру візуальних технологій з його 10,1-дюймовим IPS HD-дисплеєм, забезпечуючи неперевершену якість зображення. Цей екран не просто відображає вміст; він занурює вас у нього, перетворюючи перегляд відео, читання книг або серфінг в інтернеті на захоплюючу пригоду. З яскравістю 300 нит, Doogee U9 гарантує, що ваше зображення залишиться ясним і живим навіть за яскравого сонячного світла. Цей широкий діапазон кольорів дає можливість побачити зображення та відео в їхній справжній красі, з яскравими та точними відтінками, які пожвавлюють кожен кадр. Незалежно від того, чи редагуєте ви фотографії, дивіться фільми або граєте в ігри, Doogee U9 забезпечує безпрецедентну глибину та яскравість кольору.
Відео у високій роздільній здатності без компромісів
Ця функція гарантує, що Ви отримаєте доступ до вашого улюбленого контенту з кришталево чистим зображенням, роблячи кожен перегляд таким, що запам’ятовується. Потоковий перегляд фільмів, серіалів та другого контенту стає більш залучаючим завдяки цій передовій функції.
Стереозвук високої якості
Ці динаміки не тільки підсилюють кожен звук, але й забезпечують чистоту та глибину аудіо, будь то під час перегляду фільмів, прослуховування музики чи гри.
Надшвидкісний Wi-Fi 6
Doogee Tab U9 вводить вас у світ надшвидкого бездротового зв’язку завдяки підтримці Wi-Fi 6. Більш надійне з’єднання, що зробить ваш онлайн-досвід ще більш плавним і безтурботним. Переходьте на Wi-Fi 6 з Doogee U9 і насолоджуйтесь швидким та стабільним інтернет-з’єднанням, чи то вдома, чи в дорозі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Doogee |
| Цвет | Черный |
| Дополнительные характеристики | |
| Материал корпуса | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Батарея | 5060 mAh |
| Бездротова зарядка | немає |
| Вес | 509 г кг |
| Предустановленная ОС | Android 13.0 |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Графічний процесор | ARM Mali-G52 |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Диагональ экрана | 10.1" |
| Захист від пилу і вологи | немає |
| Кількість SIM-карт | без SIM-карти |
| Количество ядер | 4 |
| Навигационная система | відсутня |
| Наявність HDMI | немає |
| Наявність аудіо роз'єму 3.5 мм | з роз'ємом 3.5 мм |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність клавіатури | без клавіатури |
| Наявність стілусу | без стілусу |
| Наявність чохла / захисного скла | без чохла / скла |
| Наяність NFC | без NFC |
| Объём встроенной памяти | 64 ГБ |
| Оперативная память | 3 ГБ |
| Основна камера | 5 Мп |
| Мощность зарядки | 10 Вт |
| Процессор | Rockchip RK3562 |
| Підтримка SD-карти | до 1 ТБ |
| Підтримка еSim | немає |
| Разъем | USB Type-C |
| Розблокування по обличчю | немає |
| Разрешение экрана | 1280x800 |
| Розмір (ВхШхГ) | 245.3 х 163.3 х 9.9 мм |
| Серия | Doogee U9 |
| Сканер відбитків пальців | немає |
| Стандарти зв'язку | немає |
| Тип матрицы | IPS |
| Фронтальна камера | 2 Мп |
| Частота | 2 ГГц |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Быстрая зарядка | відсутня |