

62 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 9T66338-2 |
| Вага теоретична 1 шт. | 8.67 г |
| Вид різьби | повна |
| Галузь застосування | для покрівельних робіт, для будівництва |
| Гарантийный срок | не передбачено виробником |
| До якої основи | для металу |
| Длина | 38 мм |
| Диаметр | 6.3 мм |
| Материал | Сталь |
| Наконечник | свердло |
| Покрытие | Цинк белый |
| Размер под ключ | 10 |
| Стандарт | DIN 7504K |
| Тип резьбы | саморізна |
| Товщина просвердлюваного металу (max) | 5 мм |