

2 237 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Внутренний диаметр | 8.1 мм |
| Наружный диаметр | 14.8 мм |
| Покрытие | Цинк белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Аналоги | 053922 |
| Артикул | 7P08-2-C |
| Вага теоретична 1 шт. | 1.4 г |
| Высота | 2.0 мм |
| Галузь застосування | машинобудування, меблеве виробництво |
| Гарантийный срок | не передбачено виробником |
| Материал | сталь пружинна |
| Різьба кріпильного виробу | М8 |
| Стандарт | DIN 127 |
| Ширина поля | 3.0 мм |