

2 168 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Внутренний диаметр | 6.5 мм |
| Наружный диаметр | 11.8 мм |
| Покрытие | Цинк белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Аналоги | 053921 |
| Артикул | 7P06-2-C |
| Вага теоретична 1 шт. | 0.7 г |
| Высота | 1.6 мм |
| Галузь застосування | машинобудування, меблеве виробництво |
| Гарантийный срок | не передбачено виробником |
| Материал | сталь пружинна |
| Різьба кріпильного виробу | М6 |
| Стандарт | DIN 127 |
| Ширина поля | 2.5 мм |