

56 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Пользовательские характеристики | |
| deleted | 70 мм |
| Артикул | CF-7N |
| Галузь застосування | будівництво, такелажні роботи |
| Гарантийный срок | не передбачено виробником |
| Длина | 70 мм |
| Диаметр | 7 мм |
| Материал | сталь нержавіюча AISI 304 |
| Стандарт | 5299С |