

25 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Длина | 90 мм |
| Материал | Сталь |
| Толщина | 2 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | КL-5055 |
| Высота | 50 мм |
| Галузь застосування | будівництво, покрівельні роботи, меблеве виробництво, в побуті |
| Гарантийный срок | не передбачено виробником |
| Покрытие | Цинк белый |
| Ширина | 55 |