
3 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Материал | Сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | KW-3015 |
| Высота | 30 мм |
| Галузь застосування | будівництво, покрівельні роботи, меблеве виробництво, в побуті |
| Гарантийный срок | не передбачено виробником |
| Длина | 30 мм |
| Покрытие | Цинк белый |
| Толщина | 2,00 мм |
| Ширина | 15 |