
25 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Материал | Сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | KPW-7055 |
| Вид різьби | неповна |
| Высота | 70 мм |
| Галузь застосування | будівництво, покрівельні роботи, меблеве виробництво, в побуті |
| Гарантийный срок | не передбачено виробником |
| Длина | 70 мм |
| Диаметр | 6 мм |
| Покрытие | Цинк белый |
| Толщина | 2,00 мм |
| Ширина | 55 |