

34 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | KP-10060 |
| Высота | 100 мм |
| Галузь застосування | будівництво, покрівельні роботи, меблеве виробництво, в побуті |
| Гарантийный срок | не передбачено виробником |
| Длина | 100 мм |
| Материал | цинк білий |
| Покрытие | Цинк белый |
| Толщина | 2,00 мм |
| Ширина | 60 |