
31 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | KP-8060 |
| Вага теоретична 1 шт. | 23.24 г |
| Вид різьби | неповна |
| Высота | 80 мм |
| Галузь застосування | будівництво, покрівельні роботи, меблеве виробництво, в побуті |
| Гарантийный срок | не передбачено виробником |
| До якої основи | для дерева, для щільних повнотілих основ (з дюбелем) |
| Длина | 80 мм |
| Диаметр | 6 мм |
| Материал | цинк білий |
| Наконечник | гострий |
| Покрытие | Цинк белый |
| Размер под ключ | 10 |
| Стандарт | DIN 571 |
| Тип резьбы | саморізна |
| Толщина | 2,00 мм |
| Ширина | 60 |