


271 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Тип хомута | Червячный |
| Пользовательские характеристики | |
| Аналоги | 022445,020823 |
| Артикул | HCО-04 |
| Галузь застосування | авторемонт, промисловість, для інженерних комунікацій |
| Гарантийный срок | не передбачено виробником |
| Диаметр | 16-25 мм |
| Материал | Сталь |
| Момент затяжки | 4.5-6 Hm |
| Покрытие | цинк білий W1 |
| Толщина | 0,7 мм |
| Ширина | 9 мм |