



387 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Тип хомута | Червячный |
| Пользовательские характеристики | |
| Аналоги | 023758,022013,020829,021329,020831 |
| Артикул | HCN-08 |
| Галузь застосування | авторемонт, промисловість, для інженерних комунікацій |
| Гарантийный срок | не передбачено виробником |
| Диаметр | 25-40 мм |
| Материал | сталь нержавіюча W2 |
| Момент затяжки | 4.5-6 Hm |
| Покрытие | Нет |
| Толщина | 0,7 мм |
| Ширина | 9 мм |