
41 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | CC-S10 |
| Высота | 7 мм |
| Галузь застосування | для будівництва та електромонтажу |
| Гарантийный срок | не передбачено виробником |
| Диаметр кабеля | 10 мм |
| Цвет | Белый |
| Материал | Полиэтилен |
| Рабочая температура | - 40 °С до + 80 °С |
| Размер | 10*7 мм |
| Тип | плоский |