



424 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Тип хомута | Червячный |
| Пользовательские характеристики | |
| Аналоги | 022014,023759,020837,021331 |
| Артикул | HCN-09 |
| Галузь застосування | авторемонт, промисловість, для інженерних комунікацій |
| Гарантийный срок | не передбачено виробником |
| Диаметр | 32-50 мм |
| Материал | сталь нержавіюча W2 |
| Момент затяжки | 4.5-6 Hm |
| Покрытие | Нет |
| Толщина | 0,7 мм |
| Ширина | 9 мм |