349 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Тип хомута | Червячный |
| Пользовательские характеристики | |
| Аналоги | 022445,084010 |
| Артикул | HCB-02 |
| Галузь застосування | промисловість, для інженерних комунікацій, в господарстві |
| Гарантийный срок | не передбачено виробником |
| Диаметр | 16-25 мм |
| Материал | сталь/поліпропілен |
| Момент затяжки | 4.5-6 Hm |
| Покрытие | цинк білий W1 |
| Толщина | 0,7 мм |
| Ширина | 9 мм |