



22 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | FT-63B |
| Гарантийный срок | не передбачено виробником |
| Диаметр кабеля | 6 мм |
| Диаметр сверла | 6 мм |
| Цвет | Черный |
| Материал | Полиэтилен |
| Рабочая температура | -15 + 60°С |
| Размер | 6*3 мм |
| Тип | плоский |