

50 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Внутренний диаметр | 10.2 мм |
| Наружный диаметр | 18.1 мм |
| Покрытие | Цинк белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Аналоги | 054382 |
| Артикул | 7P10-2 |
| Вага теоретична 1 шт. | 2.2 г |
| Высота | 2.2 мм |
| Галузь застосування | машинобудування, меблеве виробництво |
| Гарантийный срок | не передбачено виробником |
| Материал | сталь пружинна |
| Різьба кріпильного виробу | М10 |
| Стандарт | DIN 127 |
| Ширина поля | 3.5 мм |