| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Длина | 1000 мм |
| Класс прочности | 5.8 |
| Покрытие | Цинк белый |
| Стандарт | DIN 975 |
| Дополнительные характеристики сантехнической шпильки | |
| Диаметр | 10 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Аналоги | 054475 |
| Артикул | 5Z081000-2 |
| Вага теоретична 1 шт. | 309 г |
| Вид різьби | метрична |
| Галузь застосування | машинобудування, будівництво, інженерні комунікації |
| Гарантийный срок | не передбачено виробником |
| Кут різьби | 60° |
| Материал | Сталь |
| Номінальний діаметр різьби | 8 мм |
| Тип резьбы | Полная |