


62 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Пользовательские характеристики | |
| Аналоги | 052164 |
| Артикул | FT35095 |
| Вага теоретична 1 шт. | 0.8 г |
| Вид різьби | повна |
| Вид та розмір шліца | PH2 |
| Галузь застосування | для будівництва, для гіпсокартонних систем |
| Гарантийный срок | не передбачено виробником |
| До якої основи | для металу |
| Длина | 9,5 мм |
| Диаметр | 3.5 мм |
| Материал | Сталь |
| Наконечник | свердло |
| Покрытие | Цинк белый |
| Тип резьбы | саморізна |
| Товщина просвердлюваного металу (max) | 2 мм |