231 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | SMTP-80080 |
| Вага теоретична 1 шт. | 8.6 г |
| Вид бортика | потай |
| Вид головки | потайна |
| Вид різьби | неповна |
| Вид та розмір шліца | PZ2 |
| Галузь застосування | для вікон та дверей, для будівництва, для інженерних комунікацій |
| Гарантийный срок | не передбачено виробником |
| До якої основи | для щільних повнотілих основ |
| Длина | 80 мм |
| Диаметр | 8 мм |
| Диаметр отверстия | 8 мм |
| Материал | сталь/поліетилен |
| Покрытие | Цинк белый |
| Тип резьбы | саморізна клиноподібна (ударна) |
| Товщина закріплюваного матеріалу (max) | 40 мм |