1 367 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сила |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумуляторная батарея | Li-ion 3.7 В 2600 мАг |
| Вес (кг) | 180 г |
| Гарантийный срок | 12 місяців |
| Источник питания | Li-ion акумулятор 3,7 В 2600 мАг |
| Дополнительно | три джерела світла, подвійне регулювання рухомої частини, магніти для фіксації, складуваний гак та підпружинена кліпса, кабель USB Type-C, чотирьохрів |
| Захист от вологи | IPX4 |
| Посилання на сертіфікат | https://drive.google.com/file/d/1AX2shCxrGgp42tEkAnVknCU3EASkF_y-/view |
| Режими | СОВ LED білий - СОВ LED червоний - SMD LED 1, SMD LED 2 (при подвійному натисканні кнопки вибору режимів) |
| Размер | 158x31x46 мм |
| Світловий елемент | СОВ LED, SMD LED 1, SMD LED 2 |
| Световой поток | СОВ LED - 400 Лм; SMD LED 1 - 50 Лм; SMD LED 2 - 150 Лм |
| Час заряду аккум. | 4 години |
| Час заряду аккумулятора | 4 години |
| Время работы | 3 год-25 год- 17 год- 5 год |
| ШтрихКод | 4824041030439 |