864 ₴
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Гарантийный срок | 24 місяці |
| Количество скоростей | 2 |
| Максимальний споживаний струм | 3.5/5 А |
| НГ-Напряжение | 12В |
| Напряжение | 12 В |
| Номинальная мощность | 10 Вт |
| ОЕМ | 2108-3730000 |
| Посилання на сертіфікат | https://drive.google.com/file/d/1sdcO6wntqJgV3WYAFLWRtsqj4gPGKDbV/view |
| Мощность | 10 Вт |
| Рекомендація для магазина | 000000009 |
| Потребляемый ток | 3,5/5 А |
| ШтрихКод | 2900011783412 |