| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Гарантийный срок | 24 місяці |
| Количество скоростей | 2 |
| Максимальний споживаний струм | 4.2 А |
| НГ-Напряжение | 12В |
| Напряжение | 12 В |
| Номинальная мощность | 30 Вт |
| ОЕМ | 96303118 |
| Посилання на сертіфікат | https://drive.google.com/file/d/1sdcO6wntqJgV3WYAFLWRtsqj4gPGKDbV/view |
| Мощность | 30 Вт |
| Рекомендація для магазина | 000000009 |
| ШтрихКод | 2900011783610 |