443 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Тип хомута | Червячный |
| Пользовательские характеристики | |
| Галузь застосування | промисловість, для інженерних комунікацій, в господарстві |
| Гарантийный срок | не передбачено виробником |
| Диаметр | 20-32 мм |
| Материал | сталь нержавіюча W2/поліпропілен |
| Момент затяжки | 4.5-6 Hm |
| Покрытие | Нет |
| Посилання на сертіфікат | https://drive.google.com/file/d/1zTc6uqxLf7zGt2xlGpdf5oSYZ_vAOdQU/view |
| Рекомендація для магазина | 000000004,000000005,000000007,000000008 |
| Толщина | 0,6 мм |
| Ширина | 9 мм |
| ШтрихКод | 4824041057320 |