



1 690 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | HK Instruments |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 260 mAh |
| Беспроводные интерфейсы | Bluetooth |
| Версия Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Вид товара | Смартгодинник |
| Гарантийный срок | 12 |
| Гарантійний строк. | 12 |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Додаткові дані | HK10P+3Grey |
| Застосунок | WearFit |
| Цвет | Grey-Gold |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Материал корпуса | Цинковий сплав + IML |
| Материал | Цинковий сплав + IML |
| Мoдель | 10 Pro Plus IP67+Amoled |
| Обсяг оперативної пам'яті | 2 GB |
| Обсяг оперативної пам’яті | 2 GB |
| Розмір дисплею | 46 mm |
| Спосіб зарядки | Бездротовий |
| Сумісна система | Android; iOS |
| Тип питания | Від акумулятора |
| Функции | IP67, Bluetooth-дзвінки, моніторинг сну, відстеження пульсу й тиску, нагадування про малорухливий стиль життя, ШІ, відтворення музики тощо |
| Цинковий сплав + IML | HK |
| Время работы от аккумулятора | До 5 днів |