



111 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Количество USB-портов | 1 |
| Цвет | Черный |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| ABS + PC | HOCO |
| CS11A Ocean | HOCO |
| Вес | 56 г кг |
| Вид товара | Мережевий зарядний пристрій |
| Вихід | 2.1 A |
| Выходное напряжение | 5 V |
| Выходная мощность | 10.5 W |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Выходное напряжение (output) | 5 V |
| Гарантийный срок | 24 |
| Гарантійний строк. | 24 |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Длина кабеля | 1 м |
| Додаткові дані | 6942007603584 |
| Кабель | MicroUSB |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій + кабель Micro USB |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Материал корпуса | ABS + PC |
| Мoдель | CS11A Ocean |
| Сила выходного тока | 2.1 A |
| Тип | мережевий зарядний пристрій |
| Тип разъема | USB Type-A |