145 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Количество USB-портов | 2 |
| Цвет | Белый |
| Сила выходного тока | 2 - 2.9 А |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| C73A Glorious | HOCO |
| Вес | 56 г кг |
| Вид товара | Мережевий зарядний пристрій |
| Вихід | 2.4 A |
| Выходное напряжение | 5 V |
| Выходная мощность | 12 W |
| Вихідний роз'єм | 2 x USB Type-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Выходное напряжение (output) | 5 V |
| Гарантийный срок | 24 |
| Гарантійний строк. | 24 |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Длина кабеля | 1 м |
| Додаткові дані | 6931474713056 |
| Кабель | Lightning |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій + кабель Lightning |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | C73A Glorious |
| Тип | мережевий зарядний пристрій |
| Тип назначения | Зарядное устройство |
| Тип разъема | 2 x USB Type-A |