2 776 ₴
Незрівнянний аромат свіжозвареної кави вранці
Кавоварка Philips оснащена вбудованим таймером: просто підготуйте прилад, встановіть час увімкнення та насолоджуйтесь ароматом свіжозвареної кави вранці.
Інноваційний індикатор рівня води
Щоб зручно стежити за об'ємом води в резервуарі, Philips розробила інноваційний індикатор.
Система "крапля-стоп"
Система "крапля-стоп" дозволяє в будь-який момент перервати приготування та налити в чашку ароматну каву.
Автовідключення через 30 хвилин
Відповідно до регламенту ЄС, що застосовується для всіх кавоварок, що випускаються в Європі, з метою безпеки та економії енергії кавоварка вимикається автоматично через 30 хвилин після приготування напою.
Зручність очищення
Для зручного очищення всі деталі цієї кавоварки Philips можна мити в посудомийній машині.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Цвет корпуса | Черный |
| Приготовление молочных напитков | Отсутствует |
| Потребляемая мощность | 1080 Вт |
| Дополнительные функции | |
| Индикатор уровня воды | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.5 кг |
| Дополнительные характеристики | |
| Материал кофейника | стекло |
| Таймер | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність для молока | немає |
| Індикатор включення | є |
| Автоматическое отключение | є |
| Автоматическая очистка от накипи | немає |
| Автоматичне приготування напоїв | фільтр-кава |
| Блокування від дітей | немає |
| Вбудована кавомолка | немає |
| Вид | Портативная |
| Використовувані технології | Aroma Twister |
| Входить до комплекту | кавоварка, інструкція, гарантійний талон |
| Віддалене керування | відсутнє |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Длина шнура питания | немає даних |
| Дополнительно | немає |
| Знімна варильна група | відсутня |
| Знімний блок для заварювання | немає |
| Керування | механическое |
| Комплектация | кавоварка, інструкція |
| Контейнер для меленої кави | немає |
| Кількість запрограмованих напоїв | немає |
| Кількість фільтрів | 1 |
| Количество чашек | - |
| Кількість чашок готового напою | 10 |
| Материал корпусу | пластик, метал |
| Материал корпуса | пластик, метал |
| Можливість програмування | відсутня |
| Місце під фільтр для води | немає |
| Одночасне приготування 2-х чашок кави | немає |
| Одночасне приготування чашок | - |
| Подання пари | немає |
| Подача горячей воды | немає |
| Мощность | 1000 Вт |
| Приготування капучино | відсутнє |
| Приготування напоїв | американо |
| Програмування жорсткості води | відсутнє |
| Програмування міцності кави | відсутнє |
| Програмування обсягу порції | відсутнє |
| Програмування температури напою | відсутнє |
| Протикрапельна система | є |
| Протикрапельний механізм | є |
| Підігрів кавника / чашок | з підігрівом |
| Подогрев чашек | відсутній |
| Регульована висота дозатора / підставки | немає |
| Регулювання висоти дозатора/підставки | відсутнє |
| Регулювання мелення | відсутнє |
| Регулювання міцності кави | немає |
| Регулювання напою | немає |
| Резервуар для води | 1.2 л |
| Розміри | 23.7 х 33.4 х 20.8 см |
| Система самоочищення | відсутня |
| Тип | крапельна (фільтраційна) |
| Тип используемого кофе | мелена кава |
| Тип фильтра | багаторазовий |
| Давление помпы | без тиску |