Насолода тривалістю в 10 чашок гарячої кави завдяки глечику об’ємом 1,25 л
Варіть більше, насолоджуйтесь довше. Великий скляний глечик об’ємом 1,25 л дозволяє приготувати до 10 чашок улюбленої кави.
Насолоджуйтесь тривалішими моментами затишку завдяки збереженню тепла
Кавоварка автоматично перемикається в режим збереження тепла на 30 хвилин після кожного заварювання, тому ви можете довше пити та насолоджуватися гарячою кавою.
Постійний фільтр забезпечує незмінність та гармонійність смаку кави
Смак і аромат кави повністю розкриваються завдяки постійному фільтру, який забезпечує незмінність кожної порції готової кави.
Насолоджуйтесь кавою в будь-який момент завдяки системі «капля-стоп»
Немає необхідності чекати, поки завариться повний глечик кави. Виймайте глечик, коли захочете, без крапель. Насолоджуйтесь гнучкістю та керованістю процесу, щоб у будь-який час мати можливість зробити перерву на освіжаючу каву.
Точний набір води завдяки індикатору рівня
Забудьте про вгадування. Індикатор рівня води дозволить легко набрати ідеальну кількість води для будь-якої кількості чашок забезпечуючи ідеальний смак кави при кожному заварюванні.
Безпечне заварювання кави з функцією автоматичного вимкнення
Після кожного заварювання кавоварка підтримуватиме температуру протягом 30 хвилин, а потім автоматично вимикатиметься, забезпечуючи безпечне та безтурботне приготування кави.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Цвет корпуса | Белый |
| Приготовление молочных напитков | Отсутствует |
| Потребляемая мощность | 1080 Вт |
| Дополнительные функции | |
| Индикатор уровня воды | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.12 кг |
| Дополнительные характеристики | |
| Материал кофейника | стекло |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність для молока | немає |
| Індикатор включення | немає |
| Автоматическое отключение | є |
| Автоматическая очистка от накипи | немає |
| Автоматичне приготування напоїв | американо |
| Вбудована кавомолка | немає |
| Входить до комплекту | кавоварка, інструкція, гарантійний талон |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Дисплей | без дисплея |
| Длина шнура питания | 0.8 м |
| Знімний блок для заварювання | немає |
| Керування | механическое |
| Контейнер для меленої кави | є |
| Кількість чашок готового напою | 10 |
| Материал корпусу | пластик |
| Місце під фільтр для води | немає |
| Одночасне приготування 2-х чашок кави | немає |
| Подання пари | є |
| Подача горячей воды | немає |
| Протикрапельна система | є |
| Підігрів кавника / чашок | є |
| Регульована висота дозатора / підставки | немає |
| Регулювання міцності кави | немає |
| Регулювання напою | немає |
| Резервуар для води | 1.38 л |
| Розміри | 18.86 х 32.88 х 31.57 см |
| Таймер | немає |
| Тип | крапельна (фільтраційна) |
| Тип используемого кофе | мелена |
| Тип фильтра | багаторазовий |