Виявлення низьких перешкод
Точне виявлення низьких перешкод та ефективне їх уникнення — для легкого прибирання без необхідності забирати все з підлоги перед запуском робота-пилососа.
Розумна навігація
Точна технологія лазерного виявлення забруднень на 360 градусів (LDS) та постійне картування забезпечують бездоганне очищення підлог. Пилосос не пропустить навіть найменшого відрізка, жодна ділянка не залишиться неприбраною.
Висока потужність всмоктування
5000 Па для оптимального збирання. Пил і бруд легко забираються завдяки високій потужності всмоктування.
Smart Aqua Power System
Електронна подача контролює витрату води під час миття (з сухими, низькими, середніми та високими налаштуваннями) та дозволяє встановлювати рівень вологості в кімнаті.
Очищення подвійної дії
2-в-1 пилососить та миє одночасно завдяки системі Smart Aqua Power System та електрощітці та бічній щітці для важкодоступних місць.
Спеціальні функції
Повністю делегуйте свої обов’язки щодо прибирання за допомогою індивідуальних автоматичних процедур та керування через Wi-Fi зі смартфона.
Нон-стоп авточистка: у режимі Eco ваш робот-пилосос буде прибирати 120 хвилин за один прохід і повертатиметься на док-станцію для підзарядки перед автоматичним відновленням.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Rowenta |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикація застрягання | немає |
| Індикація рівня заряджання | немає |
| Автозбільшення потужності на килимах | немає |
| Автоматична підзарядка | є |
| Вес | 3.6 кг кг |
| Висота подолання порогів | 18 мм |
| Віртуальні стіни | немає |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Голосовий звіт | немає |
| Датчик забруднення | є |
| Датчик перепаду висоти | немає |
| Датчик перешкод | є |
| Питание | Аккумулятор |
| Звуковой сигнал | немає |
| Камера | є |
| Керування | через смартфон |
| Комплектация | насадки, зарядна док-станція, робот-пилосос, мультитул для чищення робота, інструкція, гарантійний талон |
| Мoдель | X-Plorer Serie 140 |
| Мультикартографія | немає |
| Об'єм контейнера для води | 320 мл |
| Об'єм контейнера збору пилу | 350 мл |
| Мощность | немає даних |
| Мощность всасывания | 5000 па |
| Прибирання за розкладом | є |
| Продовження прибирання після підзарядки | є |
| Розміри (ШхВхГ) | 342 х 342 х 95 мм |
| Рух робота на карті | є |
| Уровень шума | 70 дБ |
| Система антизаплутування в дротах | є |
| Складання картки приміщення | є |
| Станція автовивантаження сміття | немає |
| Сумісність із голосовими помічниками | є |
| Технологія навігації | лазерна LDS |
| Тип | робот-пилосос |
| Тип оброблюваного покриття | килим з низьким ворсом, ковролін, ламінат, лінолеум, паркет, плитка, тверде покриття |
| Тип уборки | сухе, вологе |
| Турборежим | немає |
| Турбощітка | немає |
| УФ лампа | немає |
| Уникнення килимів під час вологого прибирання | є |
| Цвет | white |
| Час заряджання акумулятора | 4 год |
| Час роботи від акумулятора на 1 заряді | 120 хв |