| Основные | |
|---|---|
| Производитель | First |
| Приготовление молочных напитков | Ручное (панарелло) |
| Дополнительные характеристики | |
| Материал кофейника | стекло |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність для молока | немає |
| Індикатор включення | є |
| Индикатор уровня воды | немає |
| Автоматическое отключение | немає |
| Автоматическая очистка от накипи | немає |
| Автоматичне приготування напоїв | капучино, еспресо |
| Вес | 2.6 кг кг |
| Вбудована кавомолка | немає |
| Входить до комплекту | кавоварка, інструкція |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Дисплей | без дисплея |
| Длина шнура питания | немає даних |
| Знімний блок для заварювання | немає |
| Керування | механическое |
| Цвет корпуса | чорний із сріблястим |
| Контейнер для меленої кави | є |
| Кількість чашок готового напою | - |
| Материал корпусу | пластик, метал |
| Місце під фільтр для води | немає |
| Одночасне приготування 2-х чашок кави | немає |
| Подання пари | є |
| Подача горячей воды | немає |
| Протикрапельна система | немає |
| Підігрів кавника / чашок | немає |
| Регульована висота дозатора / підставки | немає |
| Регулювання міцності кави | немає |
| Регулювання напою | немає |
| Резервуар для води | 0.6 л |
| Розміри | 31 х 17 х 24 см |
| Потребляемая мощность | 800 Вт |
| Таймер | немає |
| Тип | ріжкова |
| Тип используемого кофе | мелений, чалди |
| Тип фильтра | багаторазовий |