


7 591 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Длина шнура | 4 м |
| Цвет | Белый |
| Тип | Пароочиститель |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикатор уровня воды | є |
| Індикація готовності пари | немає |
| Автоматическое отключение | немає |
| Вес | 2.68 кг кг |
| Витрата пари | немає даних |
| Відключення при нестачі води | немає |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Предохранительный клапан | є |
| Защита от накипи | є |
| Защита от перегрева | немає |
| Знімний бункер для води | немає |
| Максимальное давление | 3,2 бар |
| Можливість використання засобу для чищення | немає даних |
| Насадки и щетки | ручна насадка, мала кругла щітка, щітка для очищення швів, насадка для підлоги: EasyFix |
| Объем бака для воды | 1 л |
| Мощность | 1500 Вт |
| Регулювання витрати пари | немає |
| Розміри | 304 x 231 x 287 мм |
| Температура | немає даних |
| Тип пароочищувача | підлоговий |
| Час нагрівання | 6.5 хв |