Покриття
Стійке двошарове мармурове антипригарне покриття GEEHUA , PFOA free
Матеріал сковорідки
Штампований алюмінієвий сплав 3003
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Magio |
| Индикатор нагрева | Нет |
| Дополнительные характеристики | |
| Вес | 0.66 кг |
| Толщина дна | 2.4 мм |
| Толщина стенки | 2.3 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Використання в духовій шафі | Нет |
| Высота стенки | 4.8 см |
| Внутреннее покрытие | антипригарне (мармурове) |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Диаметр | 26 см |
| З газовими плитами | Да |
| З електричними плитами | Да |
| З індукційними плитами | Да |
| З'ємна ручка | Нет |
| Цвет корпуса | чорний з червоним |
| Лита ручка | Нет |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Материал крышки | - |
| Материал ручки | бакелит |
| Миття в посудомийній машині | Да |
| Наличие крышки | без кришки |
| Носик для зливу | Нет |
| Отвір для підвішування | Да |
| Технологія внутрішнього покриття | GEEHUA |
| Тип | традиційна |