Покриття
2-шарове антипригарне покриття
Сумісність з джерелами тепла
Індукційні плити, електричні плити, склокерамічні плити, газові плити
Виготовлення
Методом лиття
Матеріал ручки
Бакеліт з Soft touch покриттям, що не нагрівається
Покриття
Стійке двошарове антипригарне покриття GEEHUA чорного кольору, PFOA free
Матеріал сковорідки
Литий алюмінієвий сплав 3003
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Magio |
| Индикатор нагрева | Нет |
| Дополнительные характеристики | |
| Вес | 0.64 кг |
| Толщина дна | 4 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Використання в духовій шафі | Нет |
| Высота стенки | 5.5 см |
| Внутреннее покрытие | антипригарне |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Диаметр | 22 см |
| З газовими плитами | Да |
| З електричними плитами | Да |
| З індукційними плитами | Да |
| З'ємна ручка | Нет |
| Цвет корпуса | Черный |
| Лита ручка | Нет |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Материал крышки | - |
| Материал ручки | бакелит |
| Миття в посудомийній машині | Нет |
| Наличие крышки | без кришки |
| Носик для зливу | Нет |
| Отвір для підвішування | Да |
| Технологія внутрішнього покриття | GEEHUA |
| Тип | традиційна |
| Толщина стенки | 2.01 / 2.6 мм |