Покриття
2-шарове антипригарне покриття
Сумісність з джерелами тепла
Індукційні плити, електричні плити, склокерамічні плити, газові плити
Індикатор нагріву
Так, QUICK FRY. У міру нагрівання сковороди змінюється колір індикатора. Як тільки сковорода досягає максимальної температури, індикатор Quick Fry стає повністю червоним, показуючи, що досягнуто рівномірної та оптимальної температури для приготування страв
Виготовлення
Методом штампування
Матеріал ручки
Бакеліт з Soft touch покриттям, що не нагрівається
Покриття
Стійке двошарове антипригарне покриття GEEHUA чорного кольору, PFOA free
Матеріал сковорідки
Штампований алюмінієвий сплав 3003
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Magio |
| Индикатор нагрева | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Вес | 0.729 кг |
| Толщина дна | 3 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Використання в духовій шафі | Нет |
| Высота стенки | 4.6 см |
| Внутреннее покрытие | антипригарне |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Диаметр | 24 см |
| З газовими плитами | Да |
| З електричними плитами | Да |
| З індукційними плитами | Да |
| З'ємна ручка | Нет |
| Цвет корпуса | Черный |
| Лита ручка | Нет |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Материал крышки | - |
| Материал ручки | бакелит |
| Миття в посудомийній машині | Да |
| Наличие крышки | без кришки |
| Носик для зливу | Нет |
| Отвір для підвішування | Да |
| Технологія внутрішнього покриття | GEEHUA |
| Тип | традиційна |
| Толщина стенки | 2.2 мм / 2.6 мм |