Покриття
2-шарове антипригарне покриття
Сумісність з джерелами тепла
Індукційні плити, електричні плити, склокерамічні плити, газові плити
Кришка
Так, в комплекті, із загартованого скла, зі спеціальними отворами для виходу пари та злиття рідини; з силіконовим кільцем, що захищає від сколів та спеціальними силіконовими вставками, що захищають пальці від опіків
Індикатор нагріву
Так, QUICK FRY. У міру нагрівання сковороди змінюється колір індикатора. Як тільки сковорода досягає максимальної температури, індикатор Quick Fry стає повністю червоним, показуючи, що досягнуто рівномірної та оптимальної температури для приготування страв
Виготовлення
Методом лиття під тиском
Матеріал ручки
Бакеліт з Soft touch покриттям, що не нагрівається
Покриття
Стійке двошарове антипригарне покриття GEEHUA чорного кольору, PFOA free
Матеріал сковорідки
Литий алюмінієвий сплав 3003
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Magio |
| Индикатор нагрева | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Вес | 0.77 кг |
| Толщина дна | 4.8 мм |
| Толщина стенки | 2.1 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Використання в духовій шафі | Нет |
| Высота стенки | 6 см |
| Внутреннее покрытие | антипригарне |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Диаметр | 24 см |
| З газовими плитами | Да |
| З електричними плитами | Да |
| З індукційними плитами | Да |
| З'ємна ручка | Нет |
| Цвет корпуса | Черный |
| Лита ручка | Нет |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Материал крышки | Стекло |
| Материал ручки | бакелит |
| Миття в посудомийній машині | Да |
| Наличие крышки | з кришкою |
| Носик для зливу | Нет |
| Отвір для підвішування | Да |
| Технологія внутрішнього покриття | GEEHUA |
| Тип | традиційна |