Кавоварка миттєво приготує міцну каву мокко, каву чи еспресо на сніданок. Професійний прилад переконує своїм класичним виглядом із нержавіючої сталі та чорного кольору та тонким дизайном, який підходить до будь-якої кухні. Завдяки потужній потужності 800 Вт кавоварка закип’ятить до 2 чашок кави, води або молока в глечику об’ємом 0,35 л.
Операція надзвичайно проста: налийте мокко та воду та доведіть до кипіння. Результат можна пити відразу. Завдяки високоякісному корпусу з нержавіючої сталі забезпечується відсутність контакту їжі з пластиком під час приготування. Тож ви можете щодня насолоджуватися справжнім кавовим задоволенням саме так, як вам подобається!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | First |
| Материал ручки | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикатор работы | є |
| Автоматическое выключение | є |
| Вес | 0.65 кг кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 13.5x16.5x21 см |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Детектор відсутності води у резервуарі | немає |
| Додаткові дані | складана ручка |
| Защита от перегрева | є |
| Керування | механічне |
| Цвет | чорний / нержавіюча сталь |
| Количество порций | 3 |
| Количество чашек | 2 |
| Матеріал корпуса | метал |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Наявність носика | є |
| Об'єм резервуару | 350 мл |
| Об'єм резервуару для води | 350 мл |
| Обертання на 360 градусів | є |
| Мощность | 800 Вт |
| Прорезиненные ножки | немає |
| Поддержание температуры | немає |
| Сумісність з індукційними плитами | відсутня |
| Тип | турка електрична |
| Тип используемого кофе | молота кава |