24 461 ₴
До 5000 чашок без видалення накипу завдяки AquaClean
Змінивши фільтр після нагадування кавомашини, ви зможете насолоджуватися чистою та прозорою водою протягом приготування до 5000 чашок без потреби видаляти з пристрою накип.
На 40% тихіше приготування кави із SilentBrew – смак незмінно на висоті
Наша запатентована технологія SilentBrew знижує рівень шуму, щоб ви могли більше насолоджуватися процесом приготування ароматної кави. Завдяки звукоізоляції та безшумному помелу наші кавомашини працюють на 40% тихіше, ніж попередні моделі, і мають сертифікат Quiet Mark.
Шовковисто м’яка молочна пінка з LatteGo для різних видів молока
Одним натисканням кнопки LatteGo автоматично готує кавові напої із шовковисто м’якою молочною пінкою завдяки потужній технології піноутворення в циклонній камері — навіть із можливістю додавати ваші улюблені рослинні замінники молока.
Насичений аромат завдяки нашій міцній керамічній кавомолці
Розкрийте смак кави з допомогою нашої міцної керамічної кавомолки. Надійну керамічну кавомолку можна налаштувати у 12 кроків, щоб отримати дрібний порошок чи суміш грубого помелу.
Прості інструкції та натхнення з додатком Coffee+
Дізнайтеся все про свою повністю автоматичну еспресо кавомашину й відкрийте світ безмежного натхнення в додатку Coffee+, щоб готувати напої, як у кав’ярні.
Один дотик, і ви насолоджуєтеся шістьма гарячими та освіжаючими напоями
Насолоджуйтеся п’ятьма популярними рецептами кави: від класичного еспресо, звичайної чорної кави, капучино, лате-мак’ято до кави з льодом, з ідеальними пінкою, ароматом і температурою. Також доступна гаряча вода для чаю. Наша унікальна система приготування кави ідеально вивільняє аромат кавових зерен завдяки меншій швидкості потоку води та нижчій температурі. Додайте до напою кубики льоду й насолоджуйтеся смачною меленою кавою без втрати насиченості кави.
Систему обробки молока LatteGo можна промити неймовірно швидко: 2 частини, без трубок
Систему обробки молока LatteGo можна промити неймовірно швидко: вона складається з двох частин і не має трубок. Її можна промити за 10 секунд під краном або в посудомийній машині. Компанія Philips не пропонує функцію автоматичного очищення, оскільки це потребує додаткового чищення.
Легкий вибір кави та налаштування
Легко обирайте улюблені напої завдяки сучасному сенсорному дисплею з кольоровими піктограмами. Приготуйте каву, яку ви любите, за допомогою меню My Coffee Choice: виберіть бажану міцність, об’єм напою і шар молочної пінки на свій смак.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Приготовление молочных напитков | Автоматическое |
| Давление помпы | 15 бар |
| Тип кофеварки | Эспрессо |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 8 кг |
| Дополнительные функции | |
| Подача горячей воды | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматическое отключение | є |
| Блокування від дітей | немає |
| Вбудована кавомолка | є |
| Вид | окремостояча |
| Використовувані технології | SilentBrew |
| Віддалене керування | відсутнє |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Дополнительно | немає |
| Знімна варильна група | є |
| Керування | сенсорне |
| Цвет корпуса | чорний з хромом |
| Комплектация | кавомашина, фільтр AquaClean, кришка для зберігання LatteGo, тюбик з мастилом, мірна ложка, одноразовий тест жорсткості води, молочна система LatteGo |
| Кількість запрограмованих напоїв | 6 шт |
| Кількість фільтрів | немає |
| Количество чашек | 1-2 |
| Материал корпуса | Металл |
| Можливість програмування | є |
| Одночасне приготування чашок | 1-2 |
| Мощность | 1450 Вт |
| Приготування капучино | автоматичне |
| Приготування напоїв | еспресо, капучино, лате, гаряча вода, чорна кава |
| Програмування жорсткості води | відсутнє |
| Програмування міцності кави | є |
| Програмування обсягу порції | є |
| Програмування температури напою | є |
| Протикрапельний механізм | відсутній |
| Подогрев чашек | відсутній |
| Регулювання висоти дозатора/підставки | є |
| Регулювання мелення | є |
| Резервуар для води | 1.8 л |
| Розміри | 25 х 37 х 43 см |
| Система самоочищення | є |
| Тип | кавомашина |
| Тип используемого кофе | зернова / мелена |