Яскраве підсвічування
ARGB-вентилятор діаметром 12 см містить високоякісні світлодіоди з рівним та м’яким ореолом.
Сильний повітряний потік
Конструкція з 9 лопатями знижує шум та оптимізує повітряний потік, створюючи сильний тиск повітря.
Тиха та ефективна амортизаційна конструкція
У рамі вентилятора використовується гумова амортизаційна прокладка, яка ефективно знижує шум, що створюється резонансом, та забезпечує тиху роботу.
Винтовий підшипник зі збільшеним терміном служби
Використовуються добре змащені гвинтові підшипники, що значно знижує рівень шуму та збільшує термін служби.
Два варіанти живлення, більше свободи при встановленні
Невеликі 3-контактні та 4-контактні інтерфейси D-типу роблять підключення більш вільним та гнучким, а також дозволяють створити більш акуратну збірку.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PCcooler |
| Назначение | Для корпуса |
| Пользовательские характеристики | |
| MTBF | - |
| Безгвинтове кріплення | немає |
| Вес | немає даних кг |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Додаткові дані | - |
| Диаметр вентилятора | 120 мм |
| Цвет корпуса | Черный |
| Колір крильчатки | чорний |
| Кількість у комплекті | 1 шт. |
| Максимальна швидкість обертів | 2000 об/хв |
| Наличие дисплея | немає |
| Номинальное напряжение | 12 В |
| Номинальный ток | 0.12 A |
| Повітряний потік | 52.79 CFM |
| Подсветка | ARGB |
| Регулювання обертів | є |
| Роз'єм живлення | 4-Pin |
| Роз'єм управління підсвічуванням | 3-Pin |
| Розміри | 120 х 120 х 25 мм |
| Уровень шума | 33.2 дБ |
| Потребляемая мощность | 1.44 Вт |
| Технології підсвічування | - |
| Тип подшипника | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Давление | 1.59 мм H2O |
| Толщина | 25 мм |