28 203 ₴
ДОВІРТЕСЯ ІНТУЇЦІЇ
Ідеальна в кожній деталі кавоварка KRUPS Intuition Experience+ забезпечить вас і ваших близьких смачною, ароматною кавою. Завдяки сенсорному дисплею SMART SCREEN ви можете інтуїтивно регулювати тип, розмір і навіть міцність кави на свій смак.
БАЖАЄТЕ ОСВІЖИТИСЯ?
KRUPS Intuition Experience + приготує ідеальну каву з льодом, нітро-кавою або фраппе, яка додасть відчуття прохолоди та свіжості, коли вам буде потрібно.
ВИБЕРІТЬ СВІЙ КОЛІР
KRUPS Intuition Experience+ запам’ятає ваші уподобання. Ви можете створити до 8 профілів користувачів, і кожен із них можна вільно персоналізувати.
НАСОЛОДЖУЙТЕСЬ СМАКОМ УЛЮБЛЕНОЇ КАВИ У ТИШІ
Більше немає шуму під час приготування кави. Intuition Experience - сама тиха кавоварка від KRUPS.
QUATTRO FORCE
Система Quattro Force оптимізує кожен етап процесу приготування еспресо для отримання безкомпромісної якості та смаку від зерна до чашки. Для кави, як від професійного баристи, не виходячи із дому.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Krups |
| Цвет корпуса | Серебристый |
| Приготовление молочных напитков | Автоматическое |
| Давление помпы | 15 бар |
| Тип кофеварки | Эспрессо |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 9.2 кг |
| Дополнительные функции | |
| Подача горячей воды | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматическое отключение | є |
| Блокування від дітей | немає |
| Вбудована кавомолка | є |
| Вид | окремостояча |
| Використовувані технології | Quattro Force |
| Віддалене керування | відсутнє |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Дополнительно | немає |
| Знімна варильна група | відсутня |
| Керування | сенсорне |
| Комплектация | кавоварка, інструкція |
| Кількість запрограмованих напоїв | немає даних |
| Кількість фільтрів | 1 фільтр |
| Количество чашек | 1-2 |
| Материал корпуса | пластик, метал |
| Можливість програмування | є |
| Одночасне приготування чашок | 1-2 |
| Мощность | 1550 Вт |
| Приготування капучино | автоматичне |
| Приготування напоїв | рістретто, еспресо, доппіо, велика кава, американо, лате макіато, лате, еспресо макіато, лунго, фільтр-кава, капучіно, капучіно італійське, флет-вайт, спінене молоко, нітро, кава з льодом, гаряча вода |
| Програмування жорсткості води | відсутнє |
| Програмування міцності кави | є |
| Програмування обсягу порції | є |
| Програмування температури напою | відсутнє |
| Протикрапельний механізм | є |
| Подогрев чашек | відсутній |
| Регулювання висоти дозатора/підставки | відсутнє |
| Регулювання мелення | є |
| Резервуар для води | 3 л |
| Розміри | 24 х 44 х 40 см |
| Система самоочищення | є |
| Тип | кавомашина |
| Тип используемого кофе | зернова |