NESCAFE Dolce Gusto Genio S Touch від Krups — це все, що подобається в кавоварці преміум-класу, і все це в компактному та приголомшливому дизайні. Металеві криві переливаються в інтуїтивно зрозумілий кольоровий сенсорний дисплей, де його розширені функції легко контролюються. Його технологія Espresso Boost, контроль температури та функція XL забезпечують гіперперсоналізацію. Разом із системою високого тиску, яка створює каву професійної якості, ця машина привертає увагу, перетворюючи момент кави на щось набагато більше.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Krups |
| Цвет корпуса | Серебристый |
| Приготовление молочных напитков | Автоматическое |
| Потребляемая мощность | 1500 Вт |
| Тип используемого кофе | Капсулы |
| Давление помпы | 15 бар |
| Дополнительные функции | |
| Индикатор уровня воды | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.9 кг |
| Дополнительные характеристики | |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність для молока | немає |
| Індикатор включення | є |
| Автоматическое отключение | є |
| Автоматическая очистка от накипи | немає |
| Автоматичне приготування напоїв | рістретто, еспресо, лунго, гранде, капучіно, лате, гарячий шоколад, чай, гарячі напої, холодні напої |
| Блокування від дітей | немає |
| Вбудована кавомолка | немає |
| Вид | Портативная |
| Використовувані технології | EspressoBoost |
| Входить до комплекту | кавоварка, інструкція, гарантійний талон |
| Віддалене керування | відсутнє |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Длина шнура питания | немає даних |
| Дополнительно | немає |
| Знімна варильна група | відсутня |
| Знімний блок для заварювання | немає |
| Керування | сенсорне |
| Комплектация | кавоварка, інструкція |
| Контейнер для меленої кави | немає |
| Кількість запрограмованих напоїв | немає даних |
| Кількість фільтрів | 1 |
| Количество чашек | 1 |
| Кількість чашок готового напою | 1 |
| Материал корпусу | пластик |
| Материал кофейника | без кавника |
| Можливість програмування | є |
| Місце під фільтр для води | немає |
| Одночасне приготування 2-х чашок кави | немає |
| Одночасне приготування чашок | 1 |
| Подання пари | немає |
| Подача горячей воды | немає |
| Мощность | 1500 Вт |
| Приготування капучино | автоматичне |
| Приготування напоїв | американо, капучино, лате, лате макіато, лунго, рістретто, еспресо |
| Програмування жорсткості води | відсутнє |
| Програмування міцності кави | відсутнє |
| Програмування обсягу порції | є |
| Програмування температури напою | є |
| Протикрапельна система | є |
| Протикрапельний механізм | відсутній |
| Підігрів кавника / чашок | з підігрівом |
| Подогрев чашек | відсутній |
| Регульована висота дозатора / підставки | є |
| Регулювання висоти дозатора/підставки | є |
| Регулювання мелення | відсутнє |
| Регулювання міцності кави | немає |
| Регулювання напою | міцність, температура |
| Резервуар для води | 0.8 л |
| Розміри | 28.6 х 11.2 х 27.3 см |
| Система самоочищення | відсутня |
| Таймер | немає |
| Тип | капсульна |
| Тип фильтра | - |