

150 ₴
Вентилятор ID-Cooling FL-12025K забезпечений крильчаткою з 9 лопатями, що обертаються зі швидкістю 1250 об/хв. Маючи габарити 120 х 120 мм вентилятор з легкістю розміщується на штатному місці комп'ютерного корпусу будь-якої конфігурації та фіксується за допомогою гвинтів. Довговічність і надійність вентилятора забезпечена його гідродинамічним підшипником ковзання, який також гарантує невисокий рівень шуму пристрою під час роботи.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ID-Cooling |
| Диаметр вентилятора | 120 мм |
| Назначение | Для корпуса |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 145 г |
| Пользовательские характеристики | |
| MTBF | - |
| Безгвинтове кріплення | немає |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Додаткові дані | - |
| Цвет корпуса | Черный |
| Колір крильчатки | чорний |
| Кількість у комплекті | 1 шт |
| Максимальна швидкість обертів | 1250 об/хв |
| Наличие дисплея | немає |
| Номинальное напряжение | 12 В |
| Номинальный ток | 0.2 A |
| Повітряний потік | 45 CFM |
| Подсветка | без підсвічування |
| Регулювання обертів | немає |
| Роз'єм живлення | 3-Pin |
| Роз'єм управління підсвічуванням | - |
| Розміри | 120 х 120 х 25 мм |
| Уровень шума | 21 дБ |
| Потребляемая мощность | 2.4 Вт |
| Технології підсвічування | - |
| Тип подшипника | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Давление | - |
| Толщина | 25 мм |