



445 ₴
Для удаления пуха и катышков из трикотажных тканей
Лезвия из нержавеющей стали
Возможность использования батареек
Щетка для чистки
Кнопка питания
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | First |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.22 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Елементи живлення в комплекті | є |
| Защитная крышка для лезвий | немає |
| Знімний резервуар | є |
| Цвет | біло-бежевий |
| Наявність окремої ручки | відсутня |
| Мощность | 3 Вт |
| Розміри | 14.5 х 6.5 х 8.5 см |
| Тип і кількість елементів живлення | 1 х Li-ion |
| Час заряджання акумулятора | немає даних |
| Время работы на одном заряде | 30 хв |
| Швидкість обертання лез | немає даних |
| Щіточка для чистки лез | є |