1 601 ₴
Шість яскравих RGB-світлодіодів створюють «чарівні» світлові ефекти.
Підтримка ШІМ забезпечує інтелектуальне управління системою охолодження.
Два варіанти управління RGB-підсвічуванням: за допомогою проводового пульта або додатки для материнських плат з підтримкою RGB SYNC*.
Спеціальні гумові прокладки знижують рівень вібрації і шуму при роботі вентилятора.
Підтримка різних режимів роботи підсвічування, включаючи «дихаючу», постійну і з автоматичною зміною кольорів.
Сила повітряного потоку і тиск повітря, які створює вентилятор, підібрані так, щоб забезпечити повну сумісність з будь-яким корпусом або системою водяного охолодження.
*Motherboard software supported if it features RGB SYNC and a 12V RGB 4-pin port.
*Додаток для материнських плат підтримується, якщо на материнській платі є 12-В 4-піновий порт і вона працює з технологією RGB SYNC.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Deepcool |
| Диаметр вентилятора | 120 мм |
| Назначение | Для корпуса |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 500 г |
| Пользовательские характеристики | |
| MTBF | - |
| Безгвинтове кріплення | немає |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Додаткові дані | - |
| Цвет корпуса | Черный |
| Колір крильчатки | білий |
| Кількість у комплекті | 3 шт |
| Максимальна швидкість обертів | 1500 об/хв |
| Наличие дисплея | немає |
| Номинальное напряжение | 12 В |
| Номинальный ток | немає даних |
| Повітряний потік | 56.5 CFM |
| Подсветка | RGB |
| Регулювання обертів | є |
| Роз'єм живлення | 4-Pin |
| Роз'єм управління підсвічуванням | - |
| Розміри | 120 х 120 х 25 мм |
| Уровень шума | 27 дБ |
| Потребляемая мощность | немає даних |
| Технології підсвічування | - |
| Тип подшипника | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Давление | 1.66 мм H2O |
| Толщина | 25 мм |