612 ₴
Аккумуляторная батарея, перезаряжаемая 12 В, 4,5 АН для ИБП
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Energenie |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.47 кг |
| Высота | 101 мм |
| Длина | 90 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость батареи | 4.5 А·г |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Цвет | Черный |
| Максимальний струм заряду | 1.13 А |
| Максимальний струм розряду | 67.5 А |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Наличие дисплея | без дисплея |
| Номинальное напряжение | 12 В |
| Номінальна робоча температура | немає даних |
| Робочий діапазон температур | від -20°C до +50°C |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | 40 % |
| Тип АКБ | AGM |
| Тип клем | F1 |