

234 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vention |
| Цвет | Черный |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| 1-port USB (12W) | Vention |
| FAAB0-EU | Vention |
| Вид товара | Мережевий зарядний пристрій |
| Вихід | 2.4 A |
| Выходное напряжение | 5 V |
| Выходная мощность | 12 W |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Выходное напряжение (output) | 5 V |
| Гарантийный срок | 12 |
| Гарантійний строк. | 12 |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Додаткові дані | FAAB0-EU |
| Кабель | Відсутній |
| Количество USB-портов | 1 |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | FAAB0-EU |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
| Сила выходного тока | 2 - 2.9 А |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Тип разъема | USB Type-A |