1 168 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Baseus |
| Количество USB-портов | 4 |
| Цвет | Черный |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| GaN3 Pro Desktop Fast Charger 2C+2U | Baseus |
| GaN3 Pro Fast Charger | Baseus |
| Вес | 238 г кг |
| Вид товара | Мережевий зарядний пристрій |
| Вихід | 3.25 A |
| Выходное напряжение | 20 V |
| Выходная мощность | 65 W |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB Type-A; 2 × USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 1.5 А; 50/60 Hz |
| Выходное напряжение (output) | 20 V |
| Гарантийный срок | 12 |
| Гарантійний строк. | 12 |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Длина кабеля | 1 м |
| Додаткові дані | CCGP040101 |
| Кабель | USB Type-C to USB Type-C |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C to Type-C |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | GaN3 Pro Fast Charger |
| Особенности | Індикатор роботи |
| Сила выходного тока | 3.25 A |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Тип разъема | 2 × USB Type-A; 2 × USB Type-C |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 65 W; PPS; Quick Charge 4.0; AFC; FCP; SCP |