465 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Baseus |
| Количество USB-портов | 1 |
| Вид | Зарядное устройство |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність накопичувача | 32 GB |
| Интерфейс | USB 3.0 |
| Вес | 53 г кг |
| Вихід | 2.1 A |
| Выходное напряжение | 12 V |
| Выходная мощность | 25 W |
| Вихідний роз'єм | USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Длина кабеля | 0.5 м |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кільце-тримач | Відсутнє |
| Максимальна швидкість запису | до 60 Mb/s |
| Максимальна швидкість читання | до 150 Mb/s |
| Материал | Нейлонове обплетення |
| Материал корпуса | Металл |
| Материал чехла | Силікон + мікрофібра |
| Мoдель | GaN5 Fast Charger (mini) |
| Особенности | антивідбитки, антиковзання, підкладка з мікрофібри захищає від потертостей задню панель, захист камери |
| Разъем 1 | USB Type-A |
| Разъем 2 | Lightning |
| Розміри | 13.21 × 42.42 × 6.60 мм |
| Сумісність з моделями | Apple iPhone 16 Pro |
| Сумісність із брендом | Apple |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Тип корпуса | Моноблок |
| Тип чехла | Накладка |
| Упаковка | Индивидуальная |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |