



498 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Baseus |
| Количество USB-портов | 1 |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Тип разъема | USB Type-C |
| Вид | Зарядное устройство |
| Назначение | Универсальное |
| Пользовательские характеристики | |
| GaN5 Fast Charger (mini) | Baseus |
| GaN5 Fast Charger(mini) 1C | Baseus |
| Вес | 46 г кг |
| Вид товара | Мережевий зарядний пристрій |
| Вихід | 2.5 A |
| Выходное напряжение | 12 V |
| Выходная мощность | 30 W |
| Вихідний роз'єм | USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Выходное напряжение (output) | 12 V |
| Гарантийный срок | 12 |
| Гарантійний строк. | 12 |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Додаткові дані | CCGN070502 |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | GaN5 Fast Charger (mini) |
| Сила выходного тока | 2.5 A |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |